Binnenkort

zo jan 21 @14:00 - 16:00
Nieuwjaardrink 2018
za feb 03 @08:00 - 16:00
PK U15/U18/U21 Merchtem
za feb 03 @08:00 -
PK U15-U18
za feb 10 t.e.m zo feb 11
VK U15/U18/U21 Tielt
za feb 10 @08:00 - 00:00
VK U15-U18 Tielt
   

Zoeken

   

Wie is online?

We hebben 45 gasten en geen leden online

   
Ook de dames mochten naar St Truiden  zij het op zondag
Sarah begrijpelijkerwijs nog in de lappenmand, Mona niet beschikbaar om familiale redenen  en Aurelie ook nog steeds gekwetst. Maar we hadden een toveroplossing niemand minder dan Annelies Tuyttens kwam onze ploeg vervoegen. Daarmee moesten we toch niet forfait geven en we hadden ineens een nieuwe ouderdomsdeken. Wie had gedacht dat Annellies dat zou doen en durven...
Maar goed ZE waren er dus, er was afgesproken dat Helena naar -70 zou schuiven en Karola bleef op haar vertrouwde plaats.Iedereen was benieuwd.
Eerst tegen Moorsel , en bleek dat die ook maar met drie waren...Korte wedstrijd dus. Karola mocht beginnen en die liet zien dat ze niet lang wou kampen vandaag. 48 seconden en boeken dicht  : een maki komi en over. 1-0.   -52 en -57 hadden we geen van beide en dan kon Annelies haar premiere maken...
Maar het is natuurlijk niet simpel om zonder enige kompetietieërvaring in de interclub te stappen , het was inderdaad wat ondankbaar...
We hadden haar moreel zo goed mogelijk opgepept, maar ook in het judo zijn wonderen zeldzaam. Zij leverde en verdienstelijke kamp maar werd  geworpen met seoi nage in yuko en de houdgreep erna was meer dan voldoende: 1-1.Nog alles mogelijk, Helena dan. Die startte goed  maar tegen de sterke  De Somer ( al een paar Belgische medailles gehaald)was het niet simpel eerst yuko tegen en dan een linkse heupworp van de Somer en een heel goedkope Ippon tegen. 2-1.Einde kamp. Helena behoorlijk  " pissed" en zuur kijkend van de mat...
 
Mortsel dan, ook al met drie maar een iets andere configuratie... Nu Annelies als eerste erop. Zij deed nog beter en kreeg ook al van de ref niet wat ze verdiende ( had zeker waza ari moeten krijgen voor haar overname) ... wat ontmoedigd werd ze daarna  geworpen met ko soto gari:1-0.  Helena startte furieus met een zeer sterke kumikata, maar viel wat te driest aan. De ander slaagde erin om dat over te nemen en zo liep Helena op een fatale counter: 2-0...En dat was heel erg balen..  Karola had niemand dus met groeten alleen werd het 2-1....
Goed dan , de laatste kamp tegen Hooglede, de ploeg die aan de leiding stond en ook al zo goed als alles met 5-0 gewonnen had...
Annelies startte alweer, ze viel wel aan maar kon niet scoren. Dat deed de andere wel  ze nam Annelies' aanval over en het stond 1-0. Helena dan tegen de sterke Pauwelijn. Pauwelijn moest wel erg ferm uit haar kot komen om Helena te bedreigen,en dan Helena naar de grond op haar buik en Pauwelijn trok gewoon de arm achteruit : klem zeer duidelijk op de schouder AAUUWW!!!  Ippon???  Dat kon toch niet ???  Een heel boze reactie naar de ref ,die niet goed opgesteld stond, ( reactie van mij dus)   deed de ref inzien dat de toegepaste "techniek " als je dat nog techniek mag noemen, helemaal niet  toegelaten was : in plaats van Ippon dus Hansokumake en dat was meer dan terecht.1-1  Nog wat protest voor de formaliteit van Hooglede maar intussen lag Helena wel op de draagberrie van de Rode Kruis  met een van pijn vertrokken gezicht.
Hooglede durfde niemand opstellen tegen Karola ( wat een reputatie heeft die opgebouwd zeg) dus ineens 2-1 voor. Vermits wij niemand  meer hadden won Hooglede toch nog met 3-2....
Naderhand bleek Helena niks kapot te hebben aan de schouder , niks gebroken enz maar natuurlijk wel ferm pijnlijk  en een paar dagen in een draagband was het gevolg.
Onze " depannageploeg "eindigde dan wel voorlaatste, maar we kunnen wel zeggen dat die van Tervuren fameus doorbijters zijn . 
 
Hele dikke proficiat voor toch voor Helena , Sarah en Karola en een speciale vermelding voor Annelies.
 
Vikke 
   
© Judoclub Tervuren