Binnenkort

za okt 07 @08:00 -
PK U21+ Zaventem
za okt 14 @08:00 -
VK U21+
za nov 04 @08:00 -
BK U21+
za nov 11 @08:00 -
Inter Prov U13
za nov 18 @08:00 - 00:00
Interclub Dag 1
   

Zoeken

   

Wie is online?

We hebben 7 gasten en geen leden online

   

Om te beginnen aan alle andere judoka's die reeds in het verleden promoveerden naar een hogere graad een dikke proficiat !

Van de lesgevers & het bestuur.

      2008 
Aurelie Herben Groene gordel 3e kyu 19/12/2008 
Viktor Messing Witte + 3 de geel bandje 6e kyu + 3 02/12/2008 
Badot Amandine Witte + 2 de geel bandje 6e kyu + 2 02/12/2008 
Badot Laurine Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 02/12/2008 
Bert Vandesande Blauwe gordel 2e kyu 14/11/2008 
Viktor Messing Witte + 2 de geel bandje 6e kyu + 2 09/11/2008 
Badot Amandine Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 09/11/2008 
Andreas Nicolai Gele gordel 5e kyu 09/11/2008 
Widmar Thomas Witte + 2 de geel bandje 6e kyu + 2 04/11/2008 
Luong May Witte + 4 de geel bandje 6e kyu + 4 04/11/2008 
Minne Thomas Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 04/11/2008 
Hakizimana Eliezer Oranje gordel 4e kyu 28/10/2008 
Cedric Pevenage Oranje gordel 4e kyu 24/10/2008 
Poppelsdorf Pieter Witte + 3 de geel bandje 6e kyu + 3 22/06/2008 
Edgar Laura Witte + 2 de geel bandje 6e kyu + 2 22/06/2008 
Karola Imbrechts Zwarte gordel 4e Dan 08/06/2008 
Alan Crispoux Witte + 2 de geel bandje 6e kyu + 2 03/06/2008 
Wolter Lauren Witt 6e kyu + 1 03/06/2008 
Viktor Messing Witt 6e kyu + 1 03/06/2008 
Thomas Minne Witt 6e kyu + 1 03/06/2008 
Liese Foccart Groene gordel 3e kyu 01/06/2008 
Gerald Fierens Groene gordel 3e kyu 01/06/2008 
Irina Wils Groene gordel 3e kyu 01/06/2008 
Milan Wils Gele gordel 5e kyu 01/06/2008 
Luong Mai Witt 6e kyu + 1 30/05/2008 
Mona Vanderlinden Zwarte gordel 1e Dan 18/05/2008 
Monika De Vos Oranje gordel 4e kyu 04/05/2008 
Luppens Lien Groene gordel 3e kyu 18/04/2008 
Alan Crispoux Witte + 1ste geel bandje 6e kyu + 1 13/04/2008 
Gaël Crispoux Groene gordel 3e kyu 11/04/2008 
Thomas Beirens Gele gordel 5e kyu 06/04/2008 
Helena Vandesande Zwarte gordel 1e Dan 16/03/2008 
Louise Van De Laer Oranje gordel 4e kyu 29/02/2008 
Anne-Lise Tuyttens Oranje gordel 4e kyu 10/02/2008 
Marie-Louise Thielemans Oranje gordel 4e kyu 10/02/2008 
Mathias Decoster Groene gordel 3e kyu 08/02/2008 
Aurelie Herben Oranje gordel 4e kyu 03/02/2008 
Cleo Van de Goor Gele gordel 5e kyu 03/02/2008 
Thierry Beirens Oranje gordel 4e kyu 01/02/2008 
Peter Van de Goor Oranje gordel 4e kyu 01/02/2008 
Anthony Lenaers Gele gordel 5e kyu 22/01/2008 
Thomas Rosseel Gele gordel 5e kyu 11/01/2008 
      2007 
Sarah Teughels Zwarte gordel 1e Dan 18/11/2007 
Monika De Vos Gele gordel 5e kyu 04/11/2007 
Wils Frank Gele gordel 5e kyu 04/11/2007 
Peter Van de Goor Gele gordel 5e kyu 02/10/2007 
Marie-Louise Thielemans Gele gordel 5e kyu 09/09/2007 
Anne-Lise Tuyttens Gele gordel 5e kyu 09/09/2007 
Thierry Beirens Gele gordel 5e kyu 09/09/2007 
Ewoud Brams Oranje gordel 4e kyu 05/06/2007 
Adam Djernoune Gele gordel 5e kyu 03/06/2007 
Aurelie Herben Gele gordel 5e kyu 03/06/2007 
Lars Pauwels Gele gordel 5e kyu 03/06/2007 
Cedric Pevenage Gele gordel 5e kyu 03/06/2007 
Frederico Zanetti Gele gordel 5e kyu 03/06/2007 
Louise Vandelaer Gele gordel 5e kyu 01/05/2007 
Yo Lin Van Schepdael Gele gordel 5e kyu 01/05/2007 
Mario Vanderlinden Groene gordel 3e kyu 01/06/2007 
Mona Vanderlinden Bruine gordel 1e kyu 01/06/2007 
Helena Vandesande Bruine gordel 1e kyu 01/06/2007 
      2006 
Mathias Decoster Oranje gordel 4e kyu 05/12/2006 
Eva Begeer Zwarte gordel 1e Dan 19/11/2006 
Peter Eckstein Zwarte gordel 1e Dan 19/11/2006 
Simon De Ridder Gele gordel 5e kyu 15/10/2006 
Joery Biekmann Blauwe gordel 2e kyu 13/06/2006 
Philippe Gerin Blauwe gordel 2e kyu 13/06/2006 
Helena Vandesande Blauwe gordel 2e kyu 09/06/2006 
Mona Vanderlinden Blauwe gordel 2e kyu 09/06/2006 
Magomed Ezjijev Oranje gordel 4e kyu 06/06/2006 
Mathias Decoster Gele gordel 5e kyu 19/05/2006 
Seda Eryce Gele gordel 5e kyu 19/05/2006 
Brecht Kreynen Gele gordel 5e kyu 19/05/2006 
Magali Beltjens Gele gordel 5e kyu 19/05/2006 
Gaël Crispoux Oranje gordel 4e kyu 24/02/2006 
Shoshan Alon Oranje gordel 4e kyu 24/02/2006 
Hannah Gibson Oranje gordel 4e kyu 31/01/2006 
      2005 
Tono Messing Bruine gordel 1e kyu 23/12/2005 
Nico Galle Groene gordel 3e kyu 23/12/2005 
Max Karger Groene gordel 3e kyu 18/12/2005 
Sarah Teughels Bruine gordel 1e kyu 02/12/2005 
Alexandre Leclere Groene gordel 3e kyu 27/11/2005 
Joery Biekmann Groene gordel 3e kyu 25/11/2005 
Bert Vandesande Groene gordel 3e kyu 25/11/2005 
Victor Vandesande Zwarte gordel 6e Dan 19/06/2005 
Ronald De Groot Zwarte gordel 1e Dan 29/05/2005 
Shoshan Alon Gele gordel 5e kyu 22/04/2005 
Ramsan Kumashev Oranje gordel 4e kyu 12/04/2005 
Sophie Block Zwarte gordel 2e Dan 10/04/2005 
Alexander Beaumond Groene gordel 3e kyu 13/03/2005 
Raphaël Beaumond Groene gordel 3e kyu 11/02/2005 
Lincy De Letter Gele gordel 5e kyu 06/02/2005 
Louise Beaumond Gele gordel 5e kyu 30/01/2005 
Laurence De Ridder Oranje gordel 4e kyu 28/01/2005 
Lise Foccaert Gele gordel 5e kyu 23/01/2005 
Mario Vanderlinden Oranje gordel 4e kyu 14/01/2005 
Gaël Crispoux Gele gordel 5e kyu 11/01/2005 
      2004 
Mona Vanderlinden Groene gordel 3e kyu 20/12/2004 
Hannah Gibson Gele gordel 5e kyu 20/12/2004 
Mathias De Ridder Gele gordel 5e kyu 17/12/2004 
Ramzah Khumashev Gele gordel 5e kyu 14/12/2004 
Constant Katalagariannakis Blauwe gordel 2e kyu 03/12/2004 
Nick Levis Gele gordel 5e kyu 28/11/2004 
Eva Van Langenhove Bruine gordel 1e kyu 22/06/2004 
Alexander Beaumond Oranje gordel 4e kyu 20/06/2004 
Tono Messing Blauwe gordel 2e kyu 15/06/2004 
Ineke Vanobbergen Oranje gordel 4e kyu 11/06/2004 
Eva Begeer Bruine gordel 1e kyu 25/05/2004 
Stephane Verreydt Zwarte gordel 1e Dan 16/05/2004 
Max Fontaine Zwarte gordel 1e Dan 16/05/2004 
Karola Imbrechts Zwarte gordel 3e Dan 25/04/2004 
Nicolas Crabbé Gele gordel 5e kyu 18/04/2004 
Gerald Fierens Gele gordel 5e kyu 18/04/2004 
Jan Timmermans Blauwe gordel 2e kyu 30/03/2004 
Sarah Teughels Blauwe gordel 2e kyu 26/03/2004 
Maxim Gerin Oranje gordel 4e kyu 08/02/2004 
Martin Dandois Groene gordel 3e kyu 01/02/2004 
Xavier De Aguirre Groene gordel 3e kyu 01/02/2004 
Lesley Wattiez Oranje gordel 4e kyu 30/01/2004 
Philippe Gerin Groene gordel 3e kyu 30/01/2004 
Kevin De Aguirre Groene gordel 3e kyu 25/01/2004 
Helena Vandesande Groene gordel 3e kyu 25/01/2004 
Cody Deronge Gele gordel 5e kyu 06/01/2004 
Luppens Lien Gele gordel 5e kyu 04/01/2004 
      2003 
Tomas Sneijder Oranje gordel 4e kyu 19/12/2003 
Freya Vanlangenhove Oranje gordel 4e kyu 14/12/2003 
Sofie Michiels Oranje gordel 4e kyu 14/12/2003 
Sander Michiels Gele gordel 5e kyu 14/12/2003 
De Ridder Laurens Gele gordel 5e kyu 14/12/2003 
Mario Vanderlinden Gele gordel 5e kyu 05/12/2003 
Axel De Aguirre Oranje gordel 4e kyu 26/10/2003 
Paul Lanckhorst Bruine gordel 1e kyu 21/10/2003 
Katarina Coppe Zwarte gordel 2e Dan 19/10/2003 
Ineke Vanobbergen Gele gordel 5e kyu 10/10/2003 
Nico Galle Oranje gordel 4e kyu 28/09/2003 
Tono Messing Groene gordel 3e kyu 21/06/2003 
Eva Begeer Blauwe gordel 2e kyu 31/05/2003 
Gaetan De Bouw Witt 6e kyu +1 27/05/2003 
Morgan De Bouw Witt 6e kyu +1 27/05/2003 
Gerald Fierens Witt 6e kyu +1 27/05/2003 
Arne Craps Witt 6e kyu +1 27/05/2003 
Dao Devleesschouwer Witt 6e kyu +1 27/05/2003 
Sarah D'huys Zwarte gordel 1e Dan 25/05/2003 
Jennifer Wattiez Groene gordel 3e kyu 10/05/2003 
Sofie Michiels Gele gordel 5e kyu 27/04/2003 
Tomas Sneijder Gele gordel 5e kyu 11/03/2003 
Luc Brams Zwarte gordel 1e Dan 30/03/2003 
Ewoud Brams Gele gordel 5e kyu 02/02/2003 
Bert Vandesande Oranje gordel 4e kyu 31/01/2003 
Hans Begeer Zwarte gordel 1e Dan 19/01/2003 
Helena Vandesande Oranje gordel 4e kyu 12/01/2003 
      2002 
Sarah Teughels Groene gordel 3e kyu 08/12/2002 
Paul Mallaband Gele gordel 5e kyu 24/11/2002 
Jan Timmermans Groene gordel 3e kyu 22/11/2002 
Philippe Gerin Oranje gordel 4e kyu 17/11/2002 
Thomas Schoofs Oranje gordel 4e kyu 27/10/2002 
Magomed Ezjijev Gele gordel 5e kyu 27/09/2002 
Maxim Gerin Gele gordel 5e kyu 15/09/2002 
Eva Van Langenhove Blauwe gordel 2e kyu 16/06/2002 
Lisa Pleysier Gele gordel 5e kyu 16/06/2002 
Tono Messing Oranje gordel 4e kyu 26/04/2002 
Karola Imbrechts Zwarte gordel 2e Dan 21/04/2002 
Bruno Janssens Zwarte gordel 2e Dan 21/04/2002 
Jan Camelbeek Initiator   01/04/2002 
Katarina Coppé Initiator   01/04/2002 
Eva Begeer Groene gordel 3e kyu 01/02/2002 
Mona Vanderlinden Oranje gordel 4e kyu 04/01/2002 
      2001 
Stefan Van Langenhove Oranje gordel 4e kyu 10/01/2001 
Nicolas Van Wallendael Gele gordel 5e kyu 10/01/2001 
Romano da Cruz Inacio Gele gordel 5e kyu 10/01/2001 
Tono Messing Gele gordel 5e kyu 10/01/2001 
Katarina Coppe Zwarte gordel 1e Dan 14/01/2001 
Farrugio Carl Oranje gordel 4e kyu 14/01/2001 
Joery Biekmann Gele gordel 5e kyu 14/01/2001 
Alexander Sterkx Gele gordel 5e kyu 14/01/2001 
Cas Biekmann Gele gordel 5e kyu 14/02/2001 
Freya Vanlangenhove Gele gordel 5e kyu 17/04/2001 
Bert Vandesande Gele gordel 5e kyu 17/04/2001 
Peter Spiegeleer Blauwe gordel 2e kyu 17/04/2001 
Sarah D'huys Bruine gordel 1e kyu 17/04/2001 
Kevin Wauters Bruine gordel 1e kyu 17/04/2001 
Stephane Verreydt Bruine gordel 1e kyu 17/04/2001 
William Verbraecken Oranje gordel 4e kyu 29/04/2001 
Eva Vanlangenhove Groene gordel 3e kyu 29/04/2001 
Daniel Major Groene gordel 3e kyu 24/06/2001 
Constant Katalagariannakis Groene gordel 3e kyu 24/06/2001 
Jan Karel Moens Blauwe gordel 2e kyu 24/06/2001 
Thomas Vanhove Blauwe gordel 2e kyu 24/06/2001 
Herbert Hoornaert Oranje gordel 4e kyu 09/12/2001 
Sam Van Rijn Groene gordel 3e kyu 16/12/2001 
      2000 
Sophie Block Zwarte gordel 1e Dan 26/11/2000 
Anjo Lanckhorst Bruine gordel 1e kyu 26/11/2000 

Dikke proficiat allemaal.

Victor Vandesande

   

Gordelkleuren

Wit+1ste geel bandje 6e kyu + 1
Wit+2de geel bandje 6e kyu + 2
Wit+3de geel bandje 6e kyu + 3
Wit+4de geel bandje 6e kyu + 4
Gele gordel 5e kyu
Oranje gordel 4e kyu
Groene gordel 3e kyu
Blauwe gordel 2e kyu
Bruine gordel 1e kyu
Zwarte gordel 1e dan
Zwarte gordel 2e dan
  enz...
   
© Judoclub Tervuren